CDEP134NP-4R8MC
- 型號描述:
4.8 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7.5 A 12mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD
- 型號:
- CDEP134NP-4R8MC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 12mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 9.3A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance
- 4.8 µH
- Current Rating (Amps)
- 7.5 A