CDEP105NP-3R2MC-88
- 型號描述:
3.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 9 A 7.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.2UH 9A 7.5 MOHM SMD
- 型號:
- CDEP105NP-3R2MC-88
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 7.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 7.8A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.220" (5.60mm)
- Inductance
- 3.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 9 A