0630CDMCCDS-2R2MC
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 9.3 A 15mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 9.3A 15 MOHM SMD
- 型號:
- 0630CDMCCDS-2R2MC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 15mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 12.3A
- Material - Core
- Metal
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- SMD
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 9.3 A