0630CDMCCDS-2R2MC
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 9.3 A 15mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 9.3A 15MOHM SMD
型號:
0630CDMCCDS-2R2MC
品牌:
Sumida America Components Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
15mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
12.3A
Material - Core
Metal
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
SMD
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
9.3 A