0624CDMCCDS-R22MC
- 型號描述:
- 型號:
- 0624CDMCCDS-R22MC
- 品牌:
- Sumida Corporation
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Metal
- Inductance
- 220 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 22 A
- Current - Saturation (Isat)
- 36.1A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 3mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- SMD
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)