首頁 > Sumida代理商 > 0420CDMCCDS-3R3MC
影像僅供參考,以產品規格為準
0420CDMCCDS-3R3MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 3.3uH 20% 87mOhms Metal Composite
型號:
0420CDMCCDS-3R3MC
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
6000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Metal
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
3.5 A
Current - Saturation (Isat)
4.7A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
87mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
SMD
Size / Dimension
0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)