EBC15DRTH-S93
- 型號描述:
30 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Blue
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
- 型號:
- EBC15DRTH-S93
- 品牌:
- Sullins Connector Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tray
- Features
- Gender
- Female
- Contact Finish
- Gold
- Color
- Blue
- Mounting Type
- Through Hole
- Number of Positions
- 30
- Pitch
- 0.100" (2.54mm)
- Operating Temperature
- -65°C ~ 125°C
- Read Out
- Dual
- Contact Type
- Full Bellows
- Card Type
- Non Specified - Dual Edge
- Card Thickness
- 0.093" (2.36mm)
- Flange Feature
- Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia