MLFA25FTD6M20
型號描述:
6.2 MOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film
RES, MELF, 0204, 6.2 MOHM, 1%, 1
型號:
MLFA25FTD6M20
品牌:
Stackpole Electronics Inc
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Resistance
6.2 MOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.4W, 2/5W
Composition
Thin Film
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
MELF, 0204
Supplier Device Package
0204
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)