CSRN2512FKR620
- 型號描述:
620 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
RES 0.62 OHM 1% 2W 2512
- 型號:
- CSRN2512FKR620
- 品牌:
- Stackpole Electronics Inc
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 620 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 2W
- Features
- Automotive AEC-Q200, Current Sense
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- 2512
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)