CB5JBR430
型號描述:
430 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
RES 0.43 OHM 5% 5W AXIAL
型號:
CB5JBR430
品牌:
Stackpole Electronics Inc
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Resistance
430 mOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
5W
Composition
Wirewound
Features
Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient
±500ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 275°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)