首頁 > SolaHD代理商 > SDN5-24-100P
影像僅供參考,以產品規格為準
SDN5-24-100P
型號描述:
AC or DC DIN Rail Power Supply 1 Output 24V 5A
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
型號:
SDN5-24-100P
品牌:
SolaHD
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
120W
Features
Adjustable Output, IP20
Size / Dimension
4.55" L x 2.56" W x 4.88" H (115.6mm x 65.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type
AC or DC
Approval Agency
CE, cULus, cURus
Efficiency
88%
Current - Output (Max)
5A
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
AC Voltage - Input
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min)
210V
DC Voltage - Input (Max)
375V