首頁 > Siretta Ltd代理商 > OSCAR17/X/TNC/S/S/19
影像僅供參考,以產品規格為準
OSCAR17/X/TNC/S/S/19
型號描述:
RF ANTENNA 2G, 3G, 4G, 5G, GPRS, GSM, UMTS, Wi-Fi Whip, Straight TNC Female Bracket Mount
RF ANT 900MHZ/1.8GHZ WHIP STR
型號:
OSCAR17/X/TNC/S/S/19
品牌:
Siretta Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
RF Family/Standard
Bluetooth, Cellular, WiFi
Frequency Group
UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band)
900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Frequency Range
Antenna Type
Whip, Straight
Number of Bands
4
VSWR
1.6
Return Loss
Gain
10dBi
Features
Termination
TNC Female
Ingress Protection
Mounting Type
Bracket Mount
Height (Max)
1.339" (34.00mm)