SPDL485025-500-2P-T
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 19mOhm (Typ)
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
- 型號:
- SPDL485025-500-2P-T
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Height (Max)
- 0.098" (2.50mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Current Rating (Max)
- 4A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 19mOhm (Typ)
- Impedance @ Frequency
- 500 Ohms @ 100 MHz