首頁 > Signal Transformer代理商 > SPDL485025-250-2P-T
影像僅供參考,以產品規格為準
SPDL485025-250-2P-T
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 14mOhm (Typ)
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
型號:
SPDL485025-250-2P-T
品牌:
Signal Transformer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
50V
Current Rating (Max)
5A
DC Resistance (DCR) (Max)
14mOhm (Typ)
Impedance @ Frequency
250 Ohms @ 100 MHz