SPDL485025-100-2P-T
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100 MHz 6.5A DCR 9mOhm (Typ)
CMC 6.5A 2LN 100 OHM SMD
- 型號:
- SPDL485025-100-2P-T
- 品牌:
- Signal Transformer
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Horizontal, 4 PC Pad
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.098" (2.50mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Current Rating (Max)
- 6.5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 9mOhm (Typ)
- Impedance @ Frequency
- 100 Ohms @ 100 MHz