SLPPI05-10-1R0M
- 型號描述:
1 μH Shielded Molded Inductor 3 A 52mOhm Max Nonstandard
HI POWER IND 1.00UH 42.8 MOHM 9
- 型號:
- SLPPI05-10-1R0M
- 品牌:
- Signal Transformer
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 52mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 7.8A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance
- 1 µH
- Current Rating (Amps)
- 3 A