SC1210-220
- 型號描述:
22 μH Unshielded Wirewound Inductor 560 mA 923mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 560MA 923MOHM SMD
- 型號:
- SC1210-220
- 品牌:
- Signal Transformer
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Unshielded
- Type
- Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 923mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 250mA
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.087" (2.20mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 560 mA