24-500-LPI
型號描述:
Semi-Toroidal 12VA Power Transformer 115V, 230V Primary Parallel 12V, Series 24V Secondary Parallel 1A, Series 500mA Through Hole
PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH
型號:
24-500-LPI
品牌:
Signal Transformer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:50 倍增量:1
Packaging
Box
Size / Dimension
66.80mm L x 55.60mm W
Mounting Type
Through Hole
Type
Semi-Toroidal
Weight
0.75 lb (340.19 g)
Termination Style
PC Pin
Primary Winding(s)
Dual
Secondary Winding(s)
Dual
Power - Max
12VA
Voltage - Isolation
4000Vrms
Current - Output (Max)
Parallel 1A, Series 500mA
Voltage - Primary
115V, 230V
Height - Seated (Max)
26.60mm
Voltage - Secondary (Full Load)
Parallel 12V, Series 24V