首頁 > Siemens代理商 > 3RT20231AP04
影像僅供參考,以產品規格為準
3RT20231AP04
型號描述:
Contactor 3PST-NO (3 Form A) 9 A 230VAC Coil Chassis Mount, DIN Rail
CONTACTOR S0 9A 230VAC 2NO/2NC S
型號:
3RT20231AP04
品牌:
Siemens
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage
230VAC
Contact Form
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current)
9 A
Switching Voltage
690VAC - Max
Features
Auxiliary Contacts
Termination Style
Screw Terminal
Operating Temperature
-25°C ~ 60°C
Must Operate Voltage
184 VAC