首頁 > Siemens代理商 > 3RP25051BW30
影像僅供參考,以產品規格為準
3RP25051BW30
型號描述:
Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Sec ~ 100 Hrs Delay 3A @ 250VAC DIN Rail
RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
型號:
3RP25051BW30
品牌:
Siemens
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
DIN Rail
Relay Type
Mechanical Relay
Function
Programmable (Multi-Function)
Circuit
DPDT (2 Form C)
Delay Time
0.05 Sec ~ 100 Hrs
Contact Rating @ Voltage
3A @ 250VAC