首頁 > Seoul Semiconductor Inc.代理商 > S1W0-3535577003-00000000-00004
影像僅供參考,以產品規格為準
S1W0-3535577003-00000000-00004
型號描述:
LED Lighting Z-Power White, Cool 5700K 2.85V 700mA 120° 1414 (3535 Metric)
LED Z-POWER COOL WHT 5700K 3535
型號:
S1W0-3535577003-00000000-00004
品牌:
Seoul Semiconductor Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1414 (3535 Metric)
Color
White, Cool
Size / Dimension
0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.85V
Current - Test
700mA
Viewing Angle
120°
Current - Max
2A
Supplier Device Package
3535
Lumens/Watt @ Current - Test
Height - Seated (Max)
0.094" (2.39mm)
CCT (K)
5700K
CRI (Color Rendering Index)
70
Flux @ 25°C, Current - Test
Flux @ 85°C, Current - Test