首頁 > Seoul Semiconductor Inc.代理商 > S1W0-3535577003-00000000-00001
影像僅供參考,以產品規格為準
S1W0-3535577003-00000000-00001
型號描述:
LED Lighting SZ5-M2 White, Cool 5700K 3V (Max) 700mA 118° 1414 (3535 Metric)
LED SZ5-M2 COOL WHITE 5700K 3535
型號:
S1W0-3535577003-00000000-00001
品牌:
Seoul Semiconductor Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1414 (3535 Metric)
Color
White, Cool
Size / Dimension
0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
3V (Max)
Current - Test
700mA
Viewing Angle
118°
Current - Max
1.5A
Supplier Device Package
3535
Lumens/Watt @ Current - Test
142 lm/W
Height - Seated (Max)
0.085" (2.15mm)
CCT (K)
5700K
CRI (Color Rendering Index)
70
Flux @ 25°C, Current - Test
Flux @ 85°C, Current - Test