首頁 > Sensata代理商 > E53TP50CH-10
影像僅供參考,以產品規格為準
E53TP50CH-10
型號描述:
Solid State Photo-Coupled Relay (Photorelay) 3PST-NO (3 Form A) Module
型號:
E53TP50CH-10
品牌:
Sensata
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Package / Case
Module
Output Type
AC
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
18 ~ 36VAC
Circuit
3PST-NO (3 Form A)
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C
Termination Style
Screw Terminal
Load Current
50 A
Approval Agency
CE, CSA, UL, VDE
Supplier Device Package
Grade
Voltage - Load
48 V ~ 530 V