CWD48125P
型號描述:
Solid State Photo-Coupled Relay (Photorelay) SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
型號:
CWD48125P
品牌:
Sensata Technologies
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Chassis Mount
Relay Type
Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Circuit
SPST-NO (1 Form A)
Output Type
AC, Zero Cross
Voltage - Input
4 ~ 32VDC
Voltage - Load
48 V ~ 660 V
Load Current
125 A
Termination Style
Screw Terminal
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C