SPF380D25R
型號描述:
Solid State SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
型號:
SPF380D25R
品牌:
Sensata-Crydom
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:20 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
4-SIP
Output Type
AC
Mounting Type
Through Hole
Voltage - Input
4 ~ 15VDC
Circuit
SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C
Termination Style
PC Pin
Load Current
25 A
Approval Agency
CE, cURus
Supplier Device Package
4-SIP
Grade
Voltage - Load
48 V ~ 530 V