CWD24125-10
- 型號描述:
Solid State SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
- 型號:
- CWD24125-10
- 品牌:
- Sensata-Crydom
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Hockey Puck
- Output Type
- AC
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Voltage - Input
- 3 ~ 32VDC
- Circuit
- SPST-NO (1 Form A)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 80°C
- Termination Style
- Screw Terminal
- Load Current
- 125 A
- Approval Agency
- CE, CSA, cURus, TUV
- Supplier Device Package
- Grade
- Voltage - Load
- 24 V ~ 280 V