SMBJ120A
- 型號描述:
193V Clamp 3.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
1-LINE 120V 3.1A TVS DO-214AA(SM
- 型號:
- SMBJ120A
- 品牌:
- Semtech Corporation
數量:
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 120V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 133V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 193V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.1A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)