750XCXH-24D
型號描述:
General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable
HERMATICALLY SEALED RELAY
型號:
750XCXH-24D
品牌:
Schneider Electric
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Socketable
Coil Voltage
24VDC
Contact Form
3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current)
12 A
Switching Voltage
300VAC - Max
Load - Max Switching
3600VA
Coil Current
51.1 mA
Coil Type
Non Latching
Features
Termination Style
Plug In, 11 Pin
Seal Rating
Coil Insulation
Must Operate Voltage
19.2 VDC
Must Release Voltage
2.4 VDC
Operate Time
20 ms
Operating Temperature
-40°C ~ 55°C