TW-30-10-G-D-338-118
- 型號描述:
60 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
CONN BRD STACK 2.00 60POS
- 型號:
- TW-30-10-G-D-338-118
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Number of Positions
- 60
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 2
- Row Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Length - Overall Pin
- 0.614" (15.596mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.158" (4.013mm)
- Length - Stack Height
- 0.338" (8.585mm)
- Length - Tail
- 0.118" (2.997mm)