TW-30-06-F-D-275-275
- 型號描述:
60 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
- 型號:
- TW-30-06-F-D-275-275
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Number of Positions
- 60
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 2
- Row Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Length - Overall Pin
- 0.673" (17.094mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.123" (3.124mm)
- Length - Stack Height
- 0.275" (6.985mm)
- Length - Tail
- 0.275" (6.985mm)