TW-17-07-G-D-350-200
- 型號描述:
34 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
CONN BRD STACK 2.00 34POS
- 型號:
- TW-17-07-G-D-350-200
- Number of Positions
- 34
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 2
- Row Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Length - Overall Pin
- 0.752" (19.101mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.202" (5.131mm)
- Length - Stack Height
- 0.350" (8.890mm)
- Length - Tail
- 0.200" (5.080mm)