TW-16-07-L-Q-380-165
- 型號描述:
64 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
"FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD ST
- 型號:
- TW-16-07-L-Q-380-165
- Number of Positions
- 64
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 4
- Row Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Length - Overall Pin
- 0.752" (19.101mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.207" (5.258mm)
- Length - Stack Height
- 0.380" (9.652mm)
- Length - Tail
- 0.165" (4.191mm)