TW-13-11-S-D-180-120
- 型號描述:
26 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
"FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD ST
- 型號:
- TW-13-11-S-D-180-120
- Number of Positions
- 26
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 2
- Row Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Length - Overall Pin
- 0.397" (10.084mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.097" (2.464mm)
- Length - Stack Height
- 0.180" (4.572mm)
- Length - Tail
- 0.120" (3.048mm)