TW-10-07-G-T-430-140
- 型號描述:
30 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
CONN BRD STACK 2.00 30POS
- 型號:
- TW-10-07-G-T-430-140
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Number of Positions
- 30
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 3
- Row Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Length - Overall Pin
- 0.752" (19.101mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.182" (4.623mm)
- Length - Stack Height
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Tail
- 0.140" (3.556mm)