TW-02-12-F-S-380-150
- 型號描述:
2 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole
"FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD ST
- 型號:
- TW-02-12-F-S-380-150
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Number of Positions
- 2
- Pitch
- 0.079" (2.00mm)
- Number of Rows
- 1
- Row Spacing
- Length - Overall Pin
- 1.110" (28.194mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.580" (14.732mm)
- Length - Stack Height
- 0.380" (9.652mm)
- Length - Tail
- 0.150" (3.810mm)