首頁 > Samtec Inc.代理商 > ST5-80-1.50-L-D-P-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ST5-80-1.50-L-D-P-TR
型號描述:
160 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
CONN HDR 160POS SMD GOLD
型號:
ST5-80-1.50-L-D-P-TR
品牌:
Samtec Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Pick and Place
Connector Type
Header, Center Strip Contacts
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Surface Mount
Number of Positions
160
Pitch
0.020" (0.50mm)
Height Above Board
0.141" (3.58mm)
Contact Finish Thickness
10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights
4.5mm, 5mm