ST5-80-1.50-L-D-P-TR
- 型號描述:
160 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
CONN HDR 160POS SMD GOLD
- 型號:
- ST5-80-1.50-L-D-P-TR
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:825
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Pick and Place
- Connector Type
- Header, Center Strip Contacts
- Contact Finish
- Gold
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Positions
- 160
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Height Above Board
- 0.141" (3.58mm)
- Contact Finish Thickness
- 10.0µin (0.25µm)
- Mated Stacking Heights
- 4.5mm, 5mm