首頁 > Samtec Inc.代理商 > SFSDT-20-30-G-09.06-DR-NDX
影像僅供參考,以產品規格為準
SFSDT-20-30-G-09.06-DR-NDX
型號描述:
40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.755' (230.12mm, 9.06")
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
型號:
SFSDT-20-30-G-09.06-DR-NDX
品牌:
Samtec Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Connector Type
Socket to Socket
Contact Finish
Gold
Color
Blue, Individual
Length
0.755' (230.12mm, 9.06")
Shielding
Unshielded
Number of Positions
40
Number of Rows
2
Usage
Contact Finish Thickness
10.0µin (0.25µm)
Cable Termination
Crimp
Pitch - Cable
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)