首頁 > Samtec Inc.代理商 > SFSDT-20-28-H-10.00-SR
影像僅供參考,以產品規格為準
SFSDT-20-28-H-10.00-SR
型號描述:
40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.833' (254.00mm, 10.00")
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
型號:
SFSDT-20-28-H-10.00-SR
Connector Type
Socket to Individual Wire Leads
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)