首頁 > Samtec代理商 > SEAF8-50-05.0-S-10-3
影像僅供參考,以產品規格為準
SEAF8-50-05.0-S-10-3
型號描述:
板對板及夾層連接器 0.80 mm SEARAY High-Speed High-Density Open-Pin-Field Array Socket
型號:
SEAF8-50-05.0-S-10-3
品牌:
Samtec
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
High Density Array, Female
Number of Positions
500
Pitch
0.031" (0.80mm)
Number of Rows
10
Mounting Type
Surface Mount
Features
Board Guide
Contact Finish
Gold
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Mated Stacking Heights
7mm, 10mm
Height Above Board
0.180" (4.57mm)