首頁 > Samtec Inc.代理商 > MMSD-10-20C-L-18.00-D-K-LDX
影像僅供參考,以產品規格為準
MMSD-10-20C-L-18.00-D-K-LDX
型號描述:
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
MINI-MATE CABLE ASSEMBLY, 0.100"
型號:
MMSD-10-20C-L-18.00-D-K-LDX
品牌:
Samtec Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Socket to Socket
Number of Positions
20
Number of Rows
2
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)