IDSS-16-D-20.00-G-R
- 型號描述:
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed
INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- 型號:
- IDSS-16-D-20.00-G-R
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Connector Type
- Socket to Socket, Reversed
- Number of Positions
- 16
- Number of Rows
- 1
- Pitch - Connector
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Cable
- 0.100" (2.54mm)