IDSD-06-D-60.00-P12
- 型號描述:
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 5.00' (1.52m)
INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
- 型號:
- IDSD-06-D-60.00-P12
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Connector Type
- Socket to Socket
- Number of Positions
- 12
- Number of Rows
- 2
- Pitch - Connector
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Cable
- 0.050" (1.27mm)