首頁 > Samtec Inc.代理商 > EW-40-13-L-D-750
影像僅供參考,以產品規格為準
EW-40-13-L-D-750
型號描述:
80 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole
CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
型號:
EW-40-13-L-D-750
品牌:
Samtec Inc.
交期:
5-8工作天
Number of Positions
80
Pitch
0.100" (2.54mm)
Number of Rows
2
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin
1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating)
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height
0.750" (19.050mm)
Length - Tail
0.330" (8.382mm)