首頁 > Samtec Inc.代理商 > EW-40-12-L-D-512
影像僅供參考,以產品規格為準
EW-40-12-L-D-512
型號描述:
80 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole
CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
型號:
EW-40-12-L-D-512
品牌:
Samtec Inc.
交期:
5-8工作天
Number of Positions
80
Pitch
0.100" (2.54mm)
Number of Rows
2
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin
1.030" (26.162mm)
Length - Post (Mating)
0.188" (4.775mm)
Length - Stack Height
0.512" (13.005mm)
Length - Tail
0.330" (8.382mm)