首頁 > Samtec代理商 > EW-22-09-G-D-300
影像僅供參考,以產品規格為準
EW-22-09-G-D-300
型號描述:
44 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole
型號:
EW-22-09-G-D-300
品牌:
Samtec
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2 倍增量:1
Packaging
Bulk
Color
Black
Mounting Type
Through Hole
Pitch
0.100" (2.54mm)
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Termination
Solder
Contact Finish - Post (Mating)
Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating)
10.0µin (0.25µm)
Number of Rows
2
Number of Positions
44
Length - Overall Pin
0.730" (18.542mm)
Length - Post (Mating)
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height
0.300" (7.620mm)
Length - Tail
0.330" (8.382mm)