ESQT-110-03-F-D-332
- 型號描述:
20 Position Elevated Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
FLEXYZ FLEXIBLE-HEIGHT SOCKET ST
- 型號:
- ESQT-110-03-F-D-332
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Current Rating (Amps)
- 4.5A per Contact
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Pitch - Mating
- 0.079" (2.00mm)
- Contact Length - Post
- 0.126" (3.20mm)
- Insulation Height
- 0.332" (8.43mm)
- Row Spacing - Mating
- 0.079" (2.00mm)