首頁 > Samtec代理商 > ESQT-110-03-F-D-332
影像僅供參考,以產品規格為準
ESQT-110-03-F-D-332
型號:
ESQT-110-03-F-D-332
Current Rating (Amps)
4.5A per Contact
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Pitch - Mating
0.079" (2.00mm)
Contact Length - Post
0.126" (3.20mm)
Insulation Height
0.332" (8.43mm)
Row Spacing - Mating
0.079" (2.00mm)