首頁 > Samtec代理商 > ESQT-110-03-F-D-330
影像僅供參考,以產品規格為準
ESQT-110-03-F-D-330
型號描述:
20 Position Elevated Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
集管和線殼 FleXYZ(TM) Flexible-Height Socket Strip
型號:
ESQT-110-03-F-D-330
Current Rating (Amps)
4.5A per Contact
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Pitch - Mating
0.079" (2.00mm)
Contact Length - Post
0.128" (3.25mm)
Insulation Height
0.330" (8.38mm)
Row Spacing - Mating
0.079" (2.00mm)