首頁 > Samtec代理商 > ESQT-110-03-F-D-313
影像僅供參考,以產品規格為準
ESQT-110-03-F-D-313
型號:
ESQT-110-03-F-D-313
Current Rating (Amps)
4.5A per Contact
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Pitch - Mating
0.079" (2.00mm)
Contact Length - Post
0.145" (3.68mm)
Insulation Height
0.313" (7.95mm)
Row Spacing - Mating
0.079" (2.00mm)